Blijven we processen uittekenen, of gaan we ze écht verbeteren?

Binnen finance hebben we het continu over het toevoegen van waarde voor de business. We kennen de theorie van continuous improvement, we snappen de processen, en we weten waar de verspillingen zitten. Maar laten we eerlijk zijn: zolang we in de vergaderruimte blijven praten over hoe het zou moeten, verandert er in de executie vrij weinig.

Samen met Sylvester Persoon draaien we het dit keer om. Geen presentaties over theorieën, geen eindeloze brown-paper sessies, maar een keiharde vertaalslag naar de praktijk in de vorm van een business game.

Welke game we spelen, houden we nog even voor onszelf. Wat we wél garanderen, is de impact. Het wordt een uitdagende sessie met een flinke dosis competitie. Het dwingt je om direct te schakelen onder druk, aannames los te laten en als team meetbaar resultaat te leveren. Falen is ingecalculeerd, zolang je maar snel bijstuurt en de geleerde lessen direct toepast om de score te verbeteren.

Deze sessie is niet voor mensen die comfortabel achterover willen leunen. Dit is voor financials en business partners die in de actiestand willen komen. Voor degenen die snappen dat je continu verbeteren pas echt scherp krijgt door patronen te doorbreken en het gewoon te doen.

Klaar om de theorie los te laten en de business écht uit te dagen?