In deze kennissessie nemen Annemarie Reynolds, Head of Finance Ajax, en Sander Mesman, Financial Controller Ajax, je mee in de fascinerende wereld van voetbalfinance. Samen zullen zij antwoorden bieden op prangende vragen als: wat als je finance runt in een wereld waar emoties regeren, prestaties grillig zijn en je ‘assets’ op noppen lopen? En wat als je financiële jaar draait om doelpunten, transfers en een selectie vol miljoenenassets op noppen?
Tijdens deze unieke sessie geven Annemarie en Sander je een exclusief kijkje achter de schermen bij een van de grootste voetbalclubs van Nederland.
Head of Finance & Financial Controller Ajax over voetbalfinance
Van het boeken van spelerscontracten tot het waarderen en afwaarderen van spelers, hoe werkt dat eigenlijk? Wat betekent het om cashflows te plannen als een toptransfer alles verandert? En hoe houd je als financial grip op kosten, prestaties en compliance in een wereld waar emoties, media-aandacht en sportieve resultaten de toon zetten? Door Annemarie Reynolds, Head of Finance Ajax, & Sander Mesman, Senior Financial Controller Ajax.
📅 Datum: 7 november
📍 Locatie: Johan Cruijff Arena
⏰ Tijd: 09.30 – 12.00 uur